Фахівці соціально-психологічної лабораторії Університету провели онлайн тренінги для студентів

10-11-2020, 21:04

Завдяки можливостям сучасних технологій соціально-психологічна лабораторія Університету продовжує спілкування зі студентами. Зокрема, разом з Лігою студентів на платформі ZOOM було проведено зустріч-тренінг на тему «Мистецтво комунікації: як зберегти своє «Я» у відносинах з іншими людьми». Численні запитання, активність улюбленої студентської спільноти допомогли створити неповторну атмосферу цієї зустрічі.

Крім того, за ініціативою студентів Слідчо-криміналістичного інституту відбувся тренінг «Психологія злочинця» (також на платформі ZOOM). У процесі тренінгу студенти сформували певні знання про психологічні особливості злочинної поведінки, особистості злочинця, про причини злочинної поведінки. Студентів зацікавила можливість використання технології профайлінгу під час пошуку та затримання злочинців, які вчиняють будь-які злочини насильницького характеру, а також для попередження вчинення злочинів. Також учасники та учасниці тренінгу упродовж зустрічі створювали психологічні портрети злочинця в певних змодельованих ситуаціях.