У художній галереї Університету відкрилася виставка сучасного мистецтва

27-09-2019, 17:12

В межах ІІІ Харківського міжнародного юридичного форуму в художній галереї Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого почала працювати виставка сучасного мистецтва «Heterotopias. Iнші світи».

Як зазначив проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш, ця виставка покликана показати, що юристи дбають не тільки про державність, але й ще про духовність.

За словами доцентки кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, експертки програми USAID «Нове правосуддя» та координаторки хеппенінгу «Жінки-юристки: надихаюче лідерство та дизайн-мислення для урбаністичного простору» Олени Харитонової, виставка «Heterotopias. Інші світи» об’єднала харківських митців, які працюють з темою «місця»: Павла Макова, Вачагана Норазяна, Романа Мініна, Сергія Шауліса. «Гетеротопії – це простори, що вносять розриви у видиму безшовність, безперервність і нормальність повсякденності. Це місця, де людина стає іншою. Гетеротопія – це нове ставлення до простору та світу в цілому. І нашим завданням було показати як виглядає Харків на сучасній мистецькій мапі Європи и доказати, що нам є чим пишатися», – розповіла Олена Харитонова.

За словами художника Романа Мініна у роботах виставки кожен може побачити щось своє. «Скульптури, що є експонатами на виставці знеособлені. Тому кожен може поглянути на них наче у дзеркало і побачити своє», – зазначив Роман Мінін.