В Університеті відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

06-10-2014, 15:45

Захід було проведено юристом ЮК «Шкребець і партнери», випускником університету та стипендіатом програми 2013-2014 років Іваном Чайкою за підтримки відділу наукових досліджень університету та Студентського самоврядування. Метою презентації було ознайомлення студентів із можливостями програми та порядком подачі документів для участі у конкурсі.

Під час презентації було лаконічно викладено про усі переваги зазначеного проекту, відкрито невеликі хитрощі, що стануть у нагоді майбутнім учасникам, а також було дано відповіді на всі запитання, поставлені аудиторією.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука є першою приватною загальнонаціональною програмою з підтримки талановитої молоді. Вона відкриває безліч можливостей для студентів 3-6 курсів денної форми навчання ВНЗ-партнерів програми, до переліку яких входить і наш Університет. Зокрема, це щомісячна стипендія, можливість участі у соціальних проектах Фонду Віктора Пінчука, а також проектів PinchukArtCentre, шанс стати учасником Ялтинських щорічних зустріч (YES).

Усі бажаючі стати учасниками стипендіальної програми можуть ознайомитися з більш детальною інформацією на сайті: http://www.zavtra.in.ua/.

Координатор програми в Університеті: Чуприна Юлія Анатоліївна – завідувач відділом наукових досліджень, вул.Пушкінська, 77, каб. 45.