У спорткомплексі Університету відбувся І турнір з волейболу, присвячений  пам’яті Олександра Мартиненка

16-02-2016, 11:43

Змагання пройшли 12-14 лютого. У них взяли участь вісім команд, а саме: Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту (ХОВУФКС), ХНУ імені  В.Н.Каразіна, «Хвиля» та «Планер» (м. Харків), «Отамани», «Титан» та «Кіндер» (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), «Південного гірничо-збагачувального комбінату (ЮГОК)» (м. Кривий Ріг).

У урочистій частині взяли участь: ректор, почесний президент волейбольного спортивного клубу «Юридична академія» В.Я.Тацій, проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, президент волейбольного спортивного клубу «Юридична академія» Л.Ю.Михайлов, засновник і організатор турніру В.В.Джерелий, директор Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту А.М.Попов, суддя національної категорії, представник Федерації волейболу України А. Коваленко, рідний брат Олександра – О. Мартиненко.

До присутніх звернувся В.Я.Тацій, який привітав учасників та зазначив, що йому доводилося брати участь у багатьох заходах, але уперше довелося відкривати турнір, присвячений пам’яті такої молодої людини. Олександр Мартиненко багато років поспіль захищав честь Університету, виступаючі на  всеукраїнських та міжнародних змаганнях з волейболу. Він прожив недовге, але яскраве життя і загинув, боронячи Батьківщину.

За результатами двох ігрових днів у фінальну частину вийшли 4 команди. У матчі за третє місце зустрілися команди ХНУ імені В.Н. Каразіна та «ЮГОК» (м. Кривий Ріг). Перемогу святкувала харківська команда із рахунком 3:1.

У фінальному матчі зустрілися «Хвиля» (м. Харків) і «Отамани» (НЮУ імені Ярослава Мудрого). Переможцем в цій зустрічі і чемпіоном турніру стала команда «Хвиля» (рахунок 3:1).

Після фіналу  відбувся матч пам’яті.

Нагородження учасників і призерів змагань кубком, медалями і командним дипломом проводили головний суддя змагань Ю.Торкін та рідний брат Олескандра – Олексій Мартиненко. Також в кожній команді був визначений кращий гравець команди і «гравець глядацьких симпатій».

Для довідки. Олександр Мартиненко – випускник Університету, колишній гравець волейбольної команди «Юракадемія», який протягом багатьох років захищав честь Університету на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Після закінчення Університету Олександр Мартиненко став на захист Батьківщини. Загинув 7 лютого 2015 року на блокпосту під Дебальцевим.