У спортивному комплексі Університету проведено V Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений пам’яті Г.В.Малинка

03-12-2019, 11:08

У цьому році змагання зібрали 168 учасників з 11 областей України.
Серед студентів Університету чемпіонами і призерами стали:

І місце − Євген Вегера (Слідчо-криміналістичний інститут) у ваговій категорії до 100 кг, Ярослав Книш (Слідчо-криміналістичний інститут) у ваговій категорії + 100 кг, Гліб Лубянко (вечірній факультет) у ваговій категорії до 73 кг, Віталій Скрипка (Слідчо-криміналістичний інститут) у ваговій категорії до 66 кг, Мар‘яна Михайлова (Слідчо-криміналістичний інститут) в ваговій категорії до 63 кг.

ІІ місце − Микита Червяков у ваговій категорії до 81 кг,Катерина Чертил (факультет адвокатури) у ваговій категорії до 57 кг.

ІІІ місце − Владислав Березка (Слідчо-криміналістичний інститут) у ваговій категорії до 100 кг.

Вітаємо призерів та бажаємо подальших успіхів!