У «серці Університету» – науковій бібліотеці – відзначили професійне свято

04-10-2018, 13:16

Перший проректор Ю.П.Битяк подякував хранителям мудрості за самовіддану працю: «Розуміння ролі й місця бібліотеки в університеті, добросовісне ставлення до роботи, чуйність і увага до потреб студентства – це ті речі, які характеризують колектив наукової бібліотеки. Кількість читачів зростає, у тому числі й за рахунок іноземних студентів, але якість обслуговування залишається високою».

Перший заступник голови Асоціації випускників, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш зауважив: «Бібліотека, без перебільшень, є серцем Університету. За кордоном вважається, що не бібліотека існує при університеті, а університет при бібліотеці. А відтепер навчально-бібліотечний комплекс став місцем загальнодержавного значення, адже він є головною локацією Харківського міжнародного юридичного форуму, щорічне проведення якого підтримав Кабінет Міністрів України».

Виконавчий директор Асоціації випускників А.О.Булгаков розповів, що випускники університету, які не поривають зв’язків з альма матер, дізнавшись, що в бібліотеки існує потреба в спеціальному обладнанні для перегляду аудиторією презентацій і відеоматеріалів, зібрали кошти й придбали мультимедійний екран і ноутбук. Не обійшлося також і без традиційного святкового смаколику.