У святкуванні 1000-ліття з початку правління Ярослава Мудрого взяли участь учні з усієї країни

25-09-2019, 12:24

В Університеті в  межах Харківського міжнародного юридичного форуму за ініціативи МОН України пройшла серія освітньо-наукових заходів, присвячених святкуванню славетної для України події — 1000-ліття з початку правління князя Ярослава Мудрого.

Відбувся круглий стіл для учнівської молоді, а також інтерактивні ігри, учасниками яких були 30 учнів з усієї України. П’ять команд студентів приймали участь у тім-білдінгу, брейн-рингу, «Що? Де? Коли?» та інших інтелектуальних іграх. Подію відкривав Державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олександр Пижов. Модераторкою виступила Ріната Казак. Організатори зачитали вітання Королівства Норвегії, надіслане на адресу форуму, та привітання члена Виконавчої ради міста Тарту (Эстонія), який побажав успіхів командам гравців. Усі учасники отримали сертифікати, футболки та подарунки з символікою університету. Учасники брейн-рингу були нагороджені сертифікатами, а переможці — почесними грамотами.