У режимі онлайн проведено ХVІ Міжнародну студентську наукову конференцію «Філософія і право»

22-05-2020, 15:27

Ініціатор заходу – колектив кафедри філософії.

Учасників заходу привітав завідувач кафедри О.Г. Данильян, який  зазначив, що відео-конференція є чудовою можливістю для відкритого діалогу, обміну думками та досвідом. Також  він побажав усім учасникам яскравих виступів, цікавих дискусій, набуття дружніх контактів, успішного досягнення поставлених цілей.

На зібранні були представлені всі навчальні підрозділи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та провідні вищі навчальні заклади України, Італії, Німеччини, Польщі, Франції, США та Австралії.

На пленарному засіданні виступили 10 студентів, а загалом студентський форум зібрав понад 200 учасників.

Захід підтвердив, що у сучасної молоді існує внутрішня потреба у гуманітарній освіті, зокрема, філософській.