У рамках профорієнтаційного проекту «Find Yourself» факультет адвокатури відвідали школярі старших класів м.Харкова

15-12-2017, 16:31

«Find yourself» або «Знайди себе» вже вдруге співпрацює із НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Проект «Find Yourself» організований комісією з питань підприємництва та працевлаштування молоді Молодіжної ради при Харківському міському голові за підтримки Департаменту освіти і Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Кожен школяр зможе обрати собі дві з п’яти сфер, в яких він хотів би спробувати власні сили: IT, медіа, юриспруденція, дизайн і медицина. У кожній сфері додатково виділені по два напрямки. Наприклад, в юриспруденції – адвокат, співробітник прокуратури, в медіа – фотограф і відеооператор.

Визначившись, учасник проекту приходить до профільного вишу, відвідує лекції, знайомиться з життям університету, а потім іде на дводенне стажування в конкретну організацію, компанію або фірму.

Зокрема, на цьому тижні старшокласники ознайомляться з тим, як проходить навчання і які дисципліни вивчають студенти у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, а саме на факультеті адвокатури.

«Подібні заходи дозволяють поступово сформувати активну позицію майбутнього абітурієнта щодо свого професійного майбутнього і до життя в цілому, а також допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів у професійному самовизначенні, а викладачам закладів вищої освіти – готувати професійно спрямованих фахівців», – наголосив декан факультету адвокатури К.Є.Соляннік після зустрічі, додавши: «Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці».