У прокуратурі Харківської області відкрилася персональна виставка співробітника Університету художниці Л.П.Міндаревої

17-09-2013, 11:19

  http://www.khar.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=127746

«Прокуратура області має давні тісні зв’язки з Юридичною академією. На постійній основі проводяться круглі столи та семінари за участю прокурорів та науковців, ведеться активна робота з підготовки майбутніх працівників для органів прокуратури. Цей проект починає новий етап співпраці – ще й у культурній царині. Я вважаю, що для прокурорів, робота яких психологічно напружена, зустріч з мистецтвом є прекрасним релаксом. До того ж не у всіх працівників є час пройтись до художньої галереї. А тут виставка завітала, можна сказати, до робочих кабінетів», – відзначив прокурор Харківської області Г.Є.Тюрін.

За словами автора, ідея виставки у незвичному місці виникла після співпраці з музеєм прокуратури області. «Моє завдання – пропагувати культуру, доносити її широкому загалу», – говорить Л.П.Міндарева.

На виставці представлені картини 2009–2013 років. Серед робіт, написаних маслом, – пейзажі та натюрморти. Останнім часом Людмила Петрівна віддає перевагу портретному живопису. Зараз роботи цього напрямку виставлені у Будинку народної творчості.

«Можливо, побачивши мої пейзажі, працівники прокуратури захочуть побачити і портрети. Таким чином, вони відвідають одразу дві виставки», – говорить митець.

Картини експонуватимуться у стінах прокуратури протягом двох тижнів. «Подібний захід у стінах прокуратури відбувається вперше. Гадаю, це чудовий початок доброї традиції», – наголосив прокурор області.

Як символ подальшої плідної співпраці одна з експонованих картин залишиться в прокуратурі.