У приміщенні Полтавського юридичного інституту Університету відбулися урочисті збори з нагоди святкування 11-ої річниці заснування Полтавського юридичного інституту

16-03-2013, 09:10

На заході з нагоди святкування 11-ої річниці заснування інституту з привітаннями  виступили Герой України, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», президент НАПрН України, академік НАН України, доктор юридичних наук, професор В.Я.Тацій та проректор з навчально-методичної роботи, академік НАПрН України  професор В.В.Комаров.

В.Я.Тацій привітав усіх учасників урочистого зібрання, керівництво Полтавського юридичного інституту, професорсько-викладацький склад і студентів. Василь Якович відзначив, що 11 років – це невелика дата, враховуючи, що Національному університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» більше 200 років. Ректор пригадав, який шлях пройшов з 2002 року на той час ще Полтавський факультет Університету, що орендував приміщення архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, до сучасних приміщень Полтавського юридичного інституту(ПЮІ), що знаходяться за адресами пров. Першотравневий, 14, та пров. Першотравневий, 5, у місті Полтава.

Василь Якович констатував, що процес становлення ПЮІ Університету іде впевнено і переконливо. Це підтверджує і наявність потужного професорсько-викладацького складу, професорів, докторів юридичних наук, доцентів, кандидатів юридичних наук. Переконливо  підтверджує блискучі перспективи подальшого розвитку і чудова матеріально-технічна база інституту, де створені всі необхідні умови для навчання, проживання, харчування, обслуговування студентів з інших міст. Відкриті і функціонують спортивні зали, басейн, сауни, футбольний та волейбольний майданчики.

Ректор наголосив, що проблема якості підготовки фахівців завжди була і залишається найважливішим питанням для навчального закладу. Студенти отримують диплом бакалавра на базі Полтавського юридичного інституту, продовжують свою освіту і одержують ступень магістра у Харкові. Це дає змогу з одного боку пересвідчитися у знаннях студентів,  а студентам – відчути масштаб Університету,  «вдихнути це повітря славетних традицій і надбань».

 Наприкінці виступу В.Я.Тацій нагородив грамотами і цінними подарунками представників професорсько-викладацького складу і співробітників інституту.

Студентів та співробітників Полтавського юридичного інституту також привітали шановні гості – керівники міста Полтава та Полтавської області, представники судової адміністрації, органів юстиції, прокуратури та управління освіти – заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації О.М.Адамович, прокурор Полтавської області А.М.Миронов, секретар Полтавської міської ради О.А.Деркач, начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області І.О.Клочко, голова обласного управління юстиції Т.М.Колотилова, заступник начальника департаменту освіти і науки ОДА С.В.Горбаньова, голова Ради ректорів Полтавської області, ректор Національного технічного університету ім. Ю.В.Кондратюка доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти В.О.Онищенко, проректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка доктор історичних наук професор Р.А.Ситарчук, проректор з науково-педагогічної роботи Полтавського університету економіки і торгівлі, доцент О.Ю.Марченко, начальник Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Л.Буднікова та інші. Вони також відзначили досягнення членів професорсько-викладацького складу і співробітників ПЮІ Університету та нагородили їх почесними грамотами.

Із заключним словом на урочистих зборах виступив директор Полтавського юридичного інституту Університету, кандидат юридичних наук, доцент О.П.Бущан, який висловив слова щирої вдячності В.Я.Тацію, В.В.Комарову, всьому ректорату Університету, представникам органів державної влади та державних установ, які відгукнулися на запрошення взяти участь у святкуванні річниці заснування інституту, трудовому колективу, представникам студентського самоврядування і всім присутнім на зборах та побажав усього найкращого.