У Полтавському юридичному інституті Університету пройшов другий етап Конкурсу по відбору студентів для проходження виробничої практики до провідних підприємств, установ та органів влади

29-12-2014, 10:05
Конкурс був організований у межах співпраці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Асоціації випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого, Ради адвокатів Полтавської області та Полтавського відділення Асоціації адвокатів України.
Другий етап проводився у формі співбесіди конкурсантів з адміністрацією вишу та роботодавцями. Так, до складу Конкурсної Комісії увійшли: голова Ради адвокатів Полтавської області, голова Полтавського обласного відділення Спілки адвокатів України, В.Ф.Скукіс, голова Полтавського відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», директор Полтавського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги О.Л.Дзюбенко, директор Полтавського юридичного інституту Н.О.Гуторова та голова студентського парламенту Полтавського юридичного інститут Є.Бабич.
За результатами співбесід було вирішено обрати одинадцять переможців для проходження виробничої практики у провідних підприємствах, установах та органах влади міста Полтави та Полтавської області. Усі конкурсанти другого туру заходу отримали сертифікати учасника Конкурсу.
Наприкінці директор Полтавського юридичного інституту Н.О.Гуторова і голова Ради адвокатів Полтавської області В.Ф.Скукіс підвели підсумки проведеної зустрічі та побажали успіхів при проходженні виробничої практики і майбутньому працевлаштуванні.