У пам’ять про трагічні події світової та української історії в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету відбулася низка заходів

29-01-2021, 11:00

В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України НЮУ імені Ярослава Мудрого проведено низку заходів, спрямованих на утвердження в свідомості і почуттях курсантів патріотичних цінностей, переконань і формування поваги до української історії. 

 До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту курсанти Інституту провели фотофлешмоб «Ми пам’ятаємо», щоб нагадати всім, що ані Голокост, один із найбільших злочинів проти людяності, ані його жертви не забуті. 

На вшанування пам’яті героїзму української молоді, які віддали життя за незалежність України в бою під Крутами, в Інституті в режимі онлайн провели серед курсантів конкурс декламування віршів про подвиг героїв. Учасники конкурсу на знак пам’яті про загиблих патріотів запалили свічку та читали вірші про героїчну та водночас трагічну подію, яка стала символом національної честі у боротьбі за волю України. 

Також, курсанти ознайомилися зі спогадами учасників бою А.Гончаренка, М.Михайлика та переглянули відеоматеріали про історію подвигу юнаків на залізничній станції Крути, коли чотири сотні українських гімназистів стали проти багатотисячної російської Червоної гвардії.