У Палаці студентів відбулася зустріч ректора В.Я.Тація з колективом Університету, присвячена початку 2019/2020 навчального року

31-08-2019, 14:07

Відкриваючи захід, ректор Університету В.Я.Тацій привітав усіх присутніх зі святом і зазначив, що вже стало доброю традицією збиратися колективом на початку навчального року для підбиття підсумків минулого року та окреслення планів на новий навчальний рік.

Василь Якович акцентував увагу на тому, що Університет продовжує утримувати лідерські позиції кращого юридичного ЗВО України, що підтверджують різного рівня рейтинги та нагороди. Складовими успіху університету є якісний науково-педагогічний склад працівників (серед них -126 докторів наук, професорів, понад 500 кандидатів наук, доцентів, близько 40 академіків та членів-кореспондентів НАПрН України); модернізація освітньої підготовки юристів, уведення в навчальний курс сертифікатних освітніх програм, наявність системи подвійних дипломів міжнародного зразку; можливість займатися науковою діяльністю; чудова матеріально-технічна база; гідні умови для розвитку фізичної підготовки та естетичного виховання студентів тощо.

Про високу якість навчання в університеті свідчить те, що наші випускники є затребуваними на ринку праці. Так, показовим є склад суддів Верховного Суду – понад 40 відсотків – це випускники нашого університету.

Підвищує імідж та авторитет Університету як в Україні, так і на міжнародній арені Харківський міжнародний юридичний форум, який вже третій рік поспіль організовується нашим Університетом і успішно проводиться на його базі. Форум отримав підтримку центральних органів влади та управління України, Харківської обласної держаної адміністрації, Мерії міста Харкова, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Фонду Конрада Аденауера, Міжнародного Вишеградського фонду та Уряду Нідерландів, інших організації та установ. Запланований на 24-28 вересня цього року ІІІ Харківський міжнародний юридичний форум також обіцяє стати знаковою подією.

Окремо у своїй доповіді ректор зупинився на особливостях роботи приймальної комісії цього року. За результатами широкого конкурсу на 1 курс бакалаврату денної форми навчання за спеціальністю «Право» Університет одержав найбільшу в Україні кількість місць державного замовлення – 461. Усього за всіма формами, ступенями та освітньо-кваліфікаційними рівнями зараховано 3175 осіб. Із них на бюджетну форму – 1233 особи, на контрактну форму – 1942 особи.

На завершення своєї доповіді Василь Якович сказав: «Колектив університету має всі підстави пишатися своїми досягненнями, готовий до виконання поставлених у Плані стратегічного розвитку завдань». Він щиро подякував усьому колективу за наполегливу, самовіддану і плідну співпрацю, підтримку і взаєморозуміння, привітав з Днем знань та початком нового навчального року, побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я, благополуччя, подальшої плідної праці і нових творчих успіхів.