У Палаці студентів відбулася зустріч ректора В.Я.Тація з колективом Університету, присвячена початку 2018/2019 навчального року

31-08-2018, 17:51

Розпочинаючи захід, В.Я. Тацій поздоровив присутніх зі святом: «Від імені ректорату я вітаю вас із Днем знань і бажаю нових успіхів, щастя, натхнення, добробуту, злагоди і миру».

«Минулий рік пройшов у дуже напруженій обстановці реформування вищої освіти. Новими законами «Про вищу освіту» та «Про освіту» постановами КМУ та наказами і розпорядженнями МОН України запроваджено багато новел. Вони стосуються змін як в організації навчального процесу, наукової роботи, так і в організації діяльності самого Університету», – сказав Василь Якович, додавши, що розпочато реорганізацію кафедр і реформування інститутів/факультетів.

В.Я.Тацій наголосив, що завдяки невтомній праці усього колективу впродовж багатьох років наш ЗВО залишається першим серед усіх правничих вишів України: «Багато перемог, нагород отримано, серед яких, і це особливо приємно, й міжнародні. Фактично Університет став провідним центром освіти і науки».

Авторитет вишу та активна вступна кампанія сприяли тому, що цього року збільшилася кількість вступників Університету. Усього за всіма формами, ступенями та освітньо-кваліфікаційними рівнями цього року зараховано 3653 осіб. В цілому контингент студентів зараз складає понад 11 тис. осіб. «Ми можемо пишатися і якісним складом наших першокурсників – Університет увійшов до ТОП-10 кращих ЗВО з найвищим середнім конкурсним балом», – зазначив ректор.

Окремо Василь Якович зупинився на  відкритті нового навчально-бібліотечного комплексу Університету, який високо оцінено не тільки нашим колективом, харків’янами, українською громадськістю, владними державними структурами й органами місцевого самоврядування, науковцями, педагогами, студентами, а й численними закордонними гостями, які відвідали його, беручі участь у наукових та інших заходах.

Ректор згадав слова Президента України П.О.Порошенка, сказані під час відкриття НБК: «Бібліотека є серцем Університету! Вперше запускається така бібліотека, така високотехнологічна, яка забезпечує не просто можливість отримати знання, а й насолоду, перебуваючи у цих стінах. І це вперше за 25 років нашої незалежності ми побудували таку красу».

«Проведено багато нових заходів, йдеться перш за все про міжнародний юридичний форум, у роботі якого взяли участь науковці з-понад 20 країн світу», – підкреслив Василь Якович.

Проаналізувавши різні аспекти діяльності Університету та досягнуті при цьому основні показники, ректор дав якісну та кількісну характеристику професорсько-викладацького та студентського складу; звернув увагу на діяльність вишу щодо імплементації Закону України «Про вищу освіту»; зупинився на особливостях вступної кампанії 2018 року; матеріальному та соціальному забезпеченні навчального процесу; навчально-методичній та науково-дослідницькій роботах тощо.

В.Я.Тацій висловив вдячність за спільну працю, довіру, підтримку всьому колективу.