У Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» започаткована нова форма співпраці з роботодавцями

30-10-2012, 15:27

29-30 жовтня в Університеті відбулось підписання трьохсторонніх Договорів про співробітництво між ВГО Асоціація випускників, Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та роботодавцями по відбору кращих студентів для проходження ними стажування (практики) та подальшого працевлаштування.

У присутності директорів інститутів, деканів, представників Ліги студентів, студентського самоврядування, були підписані трьохсторонні договори між ВГО Асоціація випускників, Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та роботодавцями: ВАТ «Турбоатом» в особі Генерального директора В.Г.Суботіна; ПАТ банк «Меркурій» в особі Голови Правління В.П.Соловйова; ПАТ «Мегабанк» в особі Голови Правління О.М.Жукової; Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України в особі начальника А.Г.Косолапова; юридична фірма «Глобус» в особі Президента М.Г.Ісакова.

Сторони за цим договором зобов’язуються шляхом проведення конкурсу відібрати кращих студентів Університету з метою забезпечення їх стажування та подальшого працевлаштування у роботодавця.

До складу журі конкурсу входять представники роботодавців, ВГО Асоціація випускників, Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Ліги студентів та студентського самоврядування.

Відкриваючи захід, ректор В.Я.Тацій щиро привітав присутніх та гостей заходу. Він розповів про спільну історію відносин та зазначив, що нас поєднує багаторічна дружба та співпраця. Ректор повідомив про те, що розвиток партнерських відносин − запорука підвищення якості освітніх послуг, найкоротший шлях до порозуміння і відзначив важливість подібних проектів, участь у яких зможуть взяти студенти, відчути реальний обсяг робіт, перевірити свої знання, свої здібності, зрозуміти обсяг знань, який треба мати. Василь Якович висловив слова вдячності на адресу Асоціації випускників за підтримку, пошук позабюджетних можливостей, а також виразив слова подяки гостям за згоду про співпрацю та підписання договорів. «Підписані договори спрямовані на вдосконалення взаємодії, розробки та реалізації ефективних форм співпраці і, в першу чергу, передбачають спільну реалізацію програми з підготовки висококваліфікованих кадрів», − підкреслив В.Я.Тацій.

На заході перший заступник голови ВГО Асоціація випускників Ю.Г.Барабаш вручив відзнаки «Член Асоціації випускників» − ректору Університету В.Я.Тацію та Генеральному директору ВАТ «Турбоатом» В.Г.Суботіну.

Президент юридичної фірми «Глобус», член правління ВГО Асоціація випускників М.Г.Ісаков зазначив, що студент-переможець конкурсу, за рішенням правління, отримуватиме додаткову стипендію на протязі навчального року у розмірі стипендії, яку він має зараз в Університеті.