У науковій бібліотеці Університету відбулося відкриття персональної виставки живопису «Натхнення» доцента кафедри цивільного процесу О.Шутенко

11-09-2018, 18:55

Талановиті та вишукані картини Оксани Шутенко вже знайшли вдячного і захопленого шанувальника в Університеті. На виставку вона подала 13 картин, написані протягом року.

На вернісажі тепло висловилися про художницю  завідувач кафедри цивільного процесу К.В.Гусаров,  директор наукової бібліотеки Н.П.Пасмор, а також колеги, друзі, студенти.

Відвідувачі були вражені якістю натюрмортів художниці. Вона вдало комбінує предмети на столі: ставить пляшки і глеки, сипле яблука та груші, кладе тарелі з запашним виноградом і прикрашає вази квітами. На її картинах любов зацвітає прекрасним пуп’янком чи навіть весь світ стає великою вазою різнобарвних суцвіть.

Доцент кафедри цивільного процесу О.Шутенко є чудовим прикладом того, що в житті юриста є багато місця для мистецтва. Тож не втрачайте часу, відвідайте виставку!