У науковій бібліотеці Університету відкрилася персональна виставка живопису «Чарівний спалах» доцента кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права М.Ю.Валуйської

07-12-2018, 10:58

Своєю творчістю автор прагне показати невидимі істини природи, що нас оточує. На виставці представлено 12 картин олією у складній авторській техніці з елементами реалізму, сюрреалізму, імпресіонізму та постмодернізму.

Виставку відкрила директор наукової бібліотеки Н.П.Пасмор. Із вітальними промовами виступили і поділилися своїми враженнями від картин завідувач кафедри цивільного права №1 В.І.Борисова, завідувач кафедри культурології В.О.Лозовий, професор Л.М.Трубникова, студенти і друзі.

М.Ю.Валуйська розповіла про створення картин, прочитала власні вірші до художніх творів.

Виставка працюватиме до весни.