У науковій бібліотеці розпочала роботу виставка творчості викладачів, працівників та студентів Університету, присвячена Міжнародному жіночому дню

03-03-2020, 08:53

Захід організовано профспілковим комітетом первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки ректорату.

Понад 30 учасників презентували глядачам різні види мистецтва: живопис, світлини, вишивку та хенд-мейд.

Під час відкриття ректор Університету Василь Тацій зауважив, що найціннішим у виставці є те, що на ній представлене мистецтво аматорів, яке глибиною світобачення не поступається творчості професіоналів. «Я в захопленні від того, що попри значне навантаження на роботі й домашні обов’язки ви знаходите час для прекрасного», – звернувся Василь Якович до авторів, – «Ваша творчість відповідає одному з головних завдань, яке стоїть перед Університетом, – сприяти духовному збагаченню молоді».

Запрошуємо усіх відвідати виставку творчості викладачів, працівників та студентів Університету на шостому поверсі НБК.