У навчально-спортивному комплексі «Юрист» урочисто відкрили спортивний клуб Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з баскетболу

31-10-2018, 12:39
Проректор з навчальної роботи Ю.Г. Барабаш, вітаючи колектив клубу, зазначив: «Клуб створювався не на пустому місці. За цією подією стоять особистості, які довгий час сприяють розвитку в виші цього виду спорту та пропагують здоровий спосіб життя. Це керівник секції спортивного вдосконалення з чоловічого та жіночого баскетболу, людина-легенда, В.М. Осипов, співробітники кафедри фінансового права на чолі з завідувачем М.П. Кучерявенком, доцент кафедри кримінального права №1 О.Е. Радутний та інші. Вітаю цей колектив однодумців із новим статусом спортивного клубу Університету!»
Президент баскетбольного клубу М.П. Кучерявенко: “Ми намагатимемося не лише зберегти те, що вже досягнуто, а й рухатись уперед, створюючи сприятливі умови для нових звершень».
Учасників свята показовими виступами привітали представниці секції оздоровчої аеробіки та гравці чоловічої збірної Університету з баскетболу. Завершився захід товариським матчем між збірними студентів і викладачів.