У навчально-бібліотечному комплексі Університету відбулося перше «Модельне судове засідання» у межах сертифікатної навчальної програми «Адвокатські студії»

25-04-2017, 09:41

Організатори – Адвокатське об’єднання «Колегія Адвокатів України» спільно з викладачами кафедри організації судових та правоохоронних органів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід відбувався у формі моделювання окремих слідчих та процесуальних дій по кримінальному провадженню, а також судового розгляду матеріалів цього провадження. В якості експертів для обговорення практичних ситуацій у засіданні взяли участь діючі працівники прокуратури Харківської області, адвокати, судді. Зокрема, прокурор Слобідського відділу Харківської місцевої прокуратури № 5 Світлана Сидоренко, голова Київського районного суду м.Харкова  Світлана  Шаренко, голова та заступник голови вищезгаданого адвокатського об’єднання Михайло Гончаров і Ігор Прасолов, адвокат об’єднання В’ячеслав Балаклицький.

Як відмітила керівник сертифікатної програми «Адвокатські студії» доктор юридичних наук Тетяна Вільчик, такі заходи є необхідними для майбутніх адвокатів, юристів, які мають можливість набути не лише теоретичні, а й практичні навички адвокатської діяльності, і це лише перший подібний захід. До того ж, останній викликав жвавий інтерес серед студентів Університету, які завзято опановували для себе ролі учасників модельного кримінального провадження. Враховуючи схвальні відгуки від присутніх і його учасників, в майбутньому планується такі заходи робити непоодинокими та залучати якомога більше бажаючих взяти в них участь.