У навчально-бібліотечному комплексі Університету урочисто відкрили Залу історії та сьогодення Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого й полігон кафедри криміналістики

24-10-2018, 09:01
У заходах взяли участь ректор В.Я.Тацій, члени ректорату, голова Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Л.М.Дулуб, а також співробітники, студенти та випускники Університету.
Вітаючи перших відвідувачів Зали історії та сьогодення Університету ректор В.Я.Тацій зазначив: «Переміщення музею, а фактично створення нового підрозділу Університету – Зали історії та сьогодення, – було непростим завданням. Під час розроблення експозиції ми намагалися зберегти історичну правду, висвітлити найяскравіші події життя колективу, здобутки наших попередників».
Після перерізання символічної стрічки для гостей відкриття першу оглядову екскурсію провів хранитель музею завідувач лабораторії кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн В.П.Білик.
На відкритті полігону кафедри криміналістики В.Я.Тацій наголосив: «Сьогодні збулася заповітна мрія тих, хто працював і навчався на кафедрі з моменту її створення. Полігон має виключне практичне значення. Тут студенти навчаться крок за кроком оглядати місце подій, працювати з уліками, професійно здійснювати документальне оформлення».
Із локаціями полігону та їхнім призначенням учасників заходу ознайомив професор кафедри криміналістики В.М.Шевчук.