У навчально-бібліотечному комплексі Університету триває персональна виставка світлопису «Повітряні мандри перлинами Alma Mater» доцента кафедри криміналістики Василя Білоуса

01-10-2018, 11:27

Виставку під час ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму урочисто відкрили проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш і керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон, які щиро поділилися власними позитивними враженнями від побаченого з гостями заходу, підкресливши неординарний підхід автора до виконання творчого завдання і оригінальність результатів такої діяльності.

Ретельно відібрані та сформовані в оригінальну експозицію світлини, роздруковані на натуральному полотні та покликані підкреслити гармонійний зв’язок між традиційним та інноваційним, неповторність нашого Університету, високий потенціал новітніх технологій, багатогранність інтересів, майстерність і глибину особистості сучасних юристів загалом, і автора світлин зокрема.

Василь Білоус поділився подробицями творчого пошуку і фотографічних процесів, розповів про використані технології і широке коло прекрасних людей, які надихали і всіляко підтримували. Також він подарував кожному присутньому на добру згадку альбом зі світлинами з виставки.

Для поціновувачів прекрасного, які побажають ознайомитися з цією виставкою у майбутньому, половину накладу фотоальбому, усі електронні файли з фотозображеннями та експозицію виставки родиною Білоус було передано в дар Університету