У навчально-бібліотечному комплексі НЮУ імені Ярослава проведено засідання Науково-консультативної ради ГУ ДФС у Харківській області

24-04-2018, 16:43

Організатори – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, ГУ ДФС у Харківській області.

У роботі заходу взяли участь студенти, науковці, практикуючі юристи, представники адвокатури та ДФС.

З вітальними словами звернулися начальник ГУ ДФС у Харківській області М.В.Рибаков,  перший віце-президент НАПрНУ М.П.Кучерявенко, голова НКР ГУ ДФС у Харківській області Є.М.Смичок (модератор заходу).

Із доповідями виступили: заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області О.С.Німий – «Щодо звільнення від оподаткування податком на майно будівель промисловості»; представник корпорації «Консалтингова група «Рубаненко і партнери» К. Л. Павлуненко – «Щодо визначення строку сплати грошових зобов’язань згідно уточнюючої декларації та притягнення до відповідальності за несвоєчасну сплату грошових зобов’язань у разі подання уточнюючої декларації»; голова НКР ГУ ДФС у Харківській області Є.М.Смичок – «Щодо оподаткування земельних ділянок при переході права власності на будівлі, споруди (їх частини), які розташовані на таких земельних ділянках» та ін.

Учасники прийняли рішення направити наукові висновки заходу до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Державної фіскальної служби України.