У межах роботи «English Speaking Club» відбувся круглий стіл «English language is the base requirement for a professional career in international companies» за участю Джорджа Хілла, незалежного консультанта Бізнес школи «Професійна підготовка та кар’єра»

21-11-2018, 14:32
Організатор: кафедра іноземних мов №2.
Джордж Хілл розповів про основні правила і процедури працевлаштування до міжнародної компанії, поширені серед кандидатів помилки під час складання CV та надав практичні рекомендації щодо створення особистого профілю англійською мовою на сайті LinkedIn для розміщення професійного резюме та пошуку вакансій.

Особливо було відзначено, що знання іноземної мови є ефективним інструментом для успішного кар’єрного росту та однією з найважливіших вимог роботодавців поряд із професійними вміннями і навичками.