У межах програми академічних обмінів  проведена лекція «Гендерно обумовлене насильство: кримінально-правовий аспект»

09-10-2019, 14:48

Серед основних трендів сучасної вищої освіти вагоме місце посідає академічна мобільність студентів та викладачів. Виходячи з цього, Університет свого часу став одним із ініціаторів і вже впродовж декількох років є неодмінним учасником програми академічних обмінів викладачами, що проводиться за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Цьогоріч також і наші викладачі вирушать з лекціями до інших українських університетів, і в перед студентами нашого Університету виступають гостьові лектори з інших університетів.

7 жовтня лекцію  студентам нашого Університету прочитала кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Катерина Іванівна Ілікчієва. Вона глибоко і ґрунтовно розкрила теоретичні та проаналізувала практичні аспекти вказаної теми, відповіла на питання слухачів.