У картинній галереї Університету презентували виставку «Художники малюють світ (вибране з робітень)»

30-10-2019, 13:09

Експозиція витворів 30 харківських художників являє собою панораму образотворчого мистецтва Харківщини від повоєнних років і до сьогодні.

Відкриваючи виставку, ректор Університету Василь Тацій зазначив: «Для Університету велика честь приймати в себе роботи багатьох поколінь найкращих із кращих художників Харківщини, яка здавна вважається центром образотворчого мистецтва України. Це чудова можливість представити слобожанських художників на міжнародному рівні, адже експозицію побачать не лише тисячі студентів і співробітників університету, школярі й молодь регіону, а й іноземні гості Університету».

Ректор Харківської державної академії дизайну і мистецтв Віктор Даниленко зауважив, що вельми вдалий підбір картин для виставки робить її цікавою як для шанувальників художнього мистецтва, так і дослідників його історії.

Мистецтвознавець Олег Коваль додав, що представлені роботи якнайкраще розкривають природу мистецтва Харківщини, яка містить у собі любов до людини, любов до землі і любов до малярської справи.

Виставка «Художники малюють світ» триватиме в картинній галереї Університету до 20 січня 2020 року.