У картинній галереї Університету відкрилася виставка «Візерунки Харківщини»

28-05-2019, 16:46

Експозиція поєднала роботи двох різнопланових харківських майстрів: представниці народного мистецтва Альони Кічкіної та пейзажиста Віктора Северина.

Відкриваючи захід, ректор Університету Василь Тацій зазначив: «Лише одного погляду достатньо, щоб зрозуміти, що перед нами роботи майстрів високого рівня. Такі виставки мають виключно важливе значення для виконання завдання, яке ставить перед собою Університет – виховання нової людини».

Свою місію в мистецтві Альона Кічкіна вбачає в тому, щоб осучаснити народне мистецтво, зробити його зрозумілим для нового покоління. Сюжети своїх сповнених світлою енергією картин вона перенесла в авторську колекцію яскравих хустинок, які припали до душі усім без виключення відвідувачкам виставки, незалежно від статі та статусу.

Полотна Віктора Северина здебільшого зображають мальовничі куточки й архітектуру Харківщини, але є кілька особливо зворушливих, що присвячені материнському дому. На виставку завітала й головна муза художника – дружина Надія Северин. Картини Віктора Дмитровича в свою чергу надихають Надію Василівну на поетичну творчість, якою вона й поділилася з присутніми.

Виставка «Візерунки Харківщини» в картинній галереї НБК триватиме до 15 липня.