У картинній галереї навчально-бібліотечного комплексу розпочала роботу нова виставка «Пелюстки золотої троянди. Незабутнє»

07-09-2018, 20:55

У заході взяли участь ректор Університету В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, голова профспілкового комітету співробітників В.Г.Білик, заступник Голови спілки художників України І.П.Чеботов, художник В.О.Панов та ін.

Виставку відкрив ректор Університету В.Я.Тацій, який підкреслив, що виставка, що починає роботу – велике свято, тому що Університет готує не тільки справжніх фахівців, а й виховує людей високої культури, які розуміються на мистецтві. «Сподіваємося, що залишимо нащадкам те, чим будуть пишатися майбутні покоління. Ця виставка присвячена освідченню любові до Харкова. Маємо чудову нагоду побачити прекрасні роботи майже 30 митців Харкова. Подивуватися красою, послухати гімн нашому неперевершеному місту ми змогли завдяки народним художникам, В.Мироненку, В.Ганоцькому, заслуженому художнику України О.Єрофеєву, художникам В.Панову, Ю.Любавіну, М.Винокуровій, С.Луньову та іншим. Сподіваюся, що виставки будуть проходитимуть постійно», – добавив Василь Якович.

Заступник Голови спілки художників України І.П.Чеботов подякував Університету за надану можливість влаштувати виставку, яка  пропонує відвідувачам галереї помилуватися красотами Харкова, доторкнутися до його минулого та сьогодення, побувати на широких проспектах та у затишних куточках.

Завідувач картинної галереї Університету Л.В.Анучина подякувала колекціонерам В.Оглобліну, В.Грубарю, С.Решетілу, О.Плотнікову, О.Шифрону, а також родинам художників Мироненка, С.Луньова, Є.Кров’янка, І.Муратова, Б.Чичибабіна, М.Вінокурової і директорові Національного музею Г.Сковороди Н.Мицай, які люб’язно надали для експонування художні твори.

Органічне поєднання творів живопису і фотомистецтва дозволить глядачу перетворитися на людину, яка помандрує разом із художниками славним містом, познайомиться з його пам’ятними місцями,  сприяє зміцненню любові до Харкова і харків’ян, дозволить ще більше закохатися в славетне місто.