У Військово-юридичному інституті відбулися урочисті заходи

09-12-2019, 16:37

6 грудня – 28 річниця Збройних Сил України. Це свято є символом військової доблесті і честі, непохитної єдності народу та Збройних Сил України. Особовий склад Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  успішно виконує завдання по підготовці юристів для  військових формувань.

Із словами привітання від директора Юридичного департаменту Міністерства оборони України полковника юстиції В.П.Коваля, ректора Університету В.Я.Тація, від себе особисто, виступив начальник Інституту полковник юстиції С.М.Мельник.

Кращі офіцери, курсанти та працівники Збройних Сил України отримали чергові військові звання, відзнаки Міністерства оборони України, грамоти та подяки. Курсанти підготували святкову концертну програму з віршами, піснями та окремими творчими виступами.