Учасники ХІІ Шевченківських читань запевняють: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

15-03-2019, 18:48

Організатори: Наукова бібліотека, Студентський сенат, кафедра культурології.

У читаннях взяла участь творча молодь Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного медичного університету, Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.

Захід відкрив декан факультету адвокатури К.Є.Соляннік, який  зазначив, що увага студентської молоді до Шевченківських читань, започаткованих в Університеті за ініціативи студентства, не згасає упродовж багатьох років. І це особливо цінно, тому що для розвитку особистості, потрібні не тільки професійні заходи.

Учасників також привітав завідувач кафедри культурології  В.О.Лозовой, який наголосив на феномені поезії Шевченка, що надала  колосальний  вплив на свідомість не тільки українців, а й людей у всьому світі.

Модераторами виступили доцент кафедри культурології  В.М.Пивоваров та випускниця Університету К.Чижик.

Студенти виступили з науковими доповідями, декламували улюблені вірші Т.Шевченка, презентували власні твори та мистецькі виступи тощо.