Учасники волонтерського руху Університету відвідали зону проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі

06-02-2019, 10:49

Заступник директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Валерій Оболенцев, завідувач кафедри фінансового права Микола Кучерявенко та студент I курсу магістратури Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Богдан Войцеховський передали обладнання для побудови бліндажів в один із підрозділів, що боронить Україну на передових позиціях у Донецькій області. Бійці щиро дякували за своєчасну допомогу та участь в облаштуванні відвойованих позицій у так званій “сірій зоні”, оскільки тепле та міцне укриття в умовах фронту є запорукою їхньої боєздатності. Окрему подяку захисники висловили нашим колегам-волонтерам за домашні смаколики, які стали гарним доповненням до армійського раціону.