Учасниками VI регіональної науково-практичної конференції розглянуто актуальні питання та проблеми господарського права України

21-11-2019, 17:02

VI регіональна науково-практична конференція відбулася 21 листопада.

Організатор: кафедра господарського права Університету.

Захід відкрив проректор з наукової роботи Університету А.П. Гетьман, який зазначив: «Університет завжди був і є не тільки провідним закладом у фаховій підготовці юристів, а й центром наукових правових досліджень. Сьогодні, коли ми вступили в епоху суспільно-економічних та суспільно-політичних трансформацій, дуже важливим є концептуальне розуміння того, де ми є, куди прагнемо і яка суспільна ціна цих перетворень. Ми всі стали  свідками надзвичайної актуалізації проблематики сфер правового регулювання. Переконаний, що теми наукових доповідей проголошені на конференції нагальні й актуальні».

Завідувач кафедри Д.В.Задихайло привітав учасників із тим, що вони зацікавились саме наукою та побажав, щоб  ці перші кроки в юридичній науці не були останніми.

Із доповідями на пленарному засіданні виступили: В.Бабійчук  (господарсько-правовий факультет) − «Інтеграція України до глобального економічного простору: господарсько-правовий аспект»,  Я.Курило (господарсько-правовий факультет) − «Некомерційна господарська діяльність: деякі проблеми правової кваліфікації», Є.Силка (господарсько-правовий факультет) − «Сучасні правові засоби боротьби з товарним демпінгом» та ін.

За результатами буде видано збірку студентських наукових робіт.