Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого підписали Меморандум про партнерство та співробітництво

05-09-2019, 15:33

Підписання відбулося в бібліотечному комплексі вишу. Документ стосується взаємодії сторін в організації та проведенні III Харківського міжнародного юридичного форуму, який відбудеться 24-28 вересня.

Як повідомив відповідальний секретар організаційного комітету форуму, проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш, захід об’єднає провідних експертів, які займаються міжнародним і гуманітарним правом, представників органів правопорядку, судової влади і політиків.

«Ми вже отримали підтвердження, що у форумі візьмуть участь представники 27 країн. Такий інтерес до заходу ще раз підтверджує статус Харкова як юридичної столиці України», – зазначив Юрій Барабаш.

Він подякував Харківській міській раді за  сприяння і підкреслив, що завдяки співпраці з міською радою форум цього року пройде на більш високому рівні.

У свою чергу начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що Харків активно розвиває напрям «Smart City», що неможливо без юридичної підтримки.

«Ми починаємо роботу зі створення та відкриття стартап-центру, де виникає маса питань, пов’язаних із патентним і авторським правами, із розвитком інновацій. Тому наша спільна робота з юридичним університетом, я впевнена, буде корисною і плідною», – сказала Вікторія Грецька-Миргородська.

Зазначимо, що в межах міжнародного юридичного форуму відбудуться п’ять панельних дискусій, а також тренінги та лекторії. На форумі обговорюватимуться питання поновлення цивільного законодавства, європейської інтеграції крізь призму конституційного права, захист прав і інтересів у бізнесі, кібербезпека, нововведення в сфері діджіталізаціі, інновації в технологіях міської інфраструктури. Учасники обговорять майбутнє цифрових активів і розвиток фінансового сектора. Окрема дискусія буде присвячена жіночому лідерству та жінкам в юридичній та інших професіях. Цю панель супроводжуватиме виставка робіт сучасних художників і скульпторів.