Університет і юридична компанія Arzinger підписали меморандум про співпрацю

20-06-2019, 15:45

Основною метою підписаного документу є об’єднання зусиль юридичного бізнесу та професорсько-викладацького складу Університету у вдосконаленні правничої освіти та підготовці фахівців, які відповідають запитам сучасного ринку юридичних послуг.

Партнерка компанії Arzinger, керівниця практики інтелектуальної власності Катерина Олійник, звертаючись до присутніх на церемонії підписання студентів та викладачів, зазначила, що компанія високо цінує розвиток партнерських відносин з найкращими закладами юридичної освіти, та висловила сподівання що досвід, технології та знання команди Arzinger сприятимуть розвитку потенціалу студентів університету під час проходження стажування, та будуть корисними у спільній науково-дослідній та експертній діяльності. Гостя також зазначила, що випускники університету вже працюють у різних сферах юридичної практики компанії, і завдяки ґрунтовним теоретичним знанням та навичкам успішно просуваються кар’єрними сходами, вже через 3-4 роки після випуску досягаючи посад старших юристів. Гостя також розказала про реалії сучасного юридичного бізнесу, який потребує постійного самовдосконалення, отримання нових компетенцій у суміжних галузях знань, зокрема, у сфері інформаційних технологій, юридичної англійської мови, комунікаційних та презентаційних навичок тощо.

Директорка з персоналу компанії Arzinger Анна Король розповіла про умови відбору стажистів, основних вимогах та порядку проходження стажування, підкресливши, що стажування в Arzinger не має нічого спільного з марудною технічною роботою, студенти отримують фахові завдання від керівників обраного напрямку, знайомляться з організацією юридичного бізнесу, набувають навичок спілкування тощо.

Проректор з навчальної роботи Університету Юрій Барабаш підкреслив особливу зацікавленість у тісному співробітництві з лідерами юридичного бізнесу, визнаними в Україні і за її межами: «Необхідність поглиблення практичної складової освітнього процесу стала однією з причин створення факультету адвокатури, студенти якого присутні на нашій зустрічі.  Але досвід компанії Arzinger є цінним не лише для студентів, а й для викладачів, науковців і юристів-практиків, яких цієї осені вже втретє збирає Харківський міжнародний юридичний форум».

Меморандум про співпрацю підписаний з боку юридичної компанії Arzinger керуючим партнером Тімуром Бондарєвим та партнеркою Катериною Олійник, з боку Університету – проректором з навчальної роботи Юрієм Барабашом.

Довідка. Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні вже понад 15 років працює на ринку юридичних послуг в Україні. Серед клієнтів компанії – провідні представники міжнародного та локального бізнесу.