Університет і Вища рада правосуддя стали партнерами в науковій і освітній діяльності

23-10-2020, 13:38

Метою підписання Меморандуму про співробітництво є зміцнення спільної діяльності в галузі наукових досліджень та організації різноманітних навчальних заходів і курсів.

Документ підписали ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій і голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко. У зустрічі також взяли участь член ВРП секретар Третьої дисциплінарної палати Лариса Швецова, перший проректор Університету Юрій Битяк і проректор з наукової роботи Анатолій Гетьман.

Учасники наголосили, що інституції провадять науково-дослідну діяльність, яка становить спільний інтерес, і тісна взаємодія сприятиме збереженню і подальшому розвитку їхнього наукового та навчального потенціалу.

Відсьогодні Університет і ВРП співпрацюють з питань аналізу законодавствапроєктів актів законодавства щодо утворення, реорганізації чи ліквідації судів, судоустрою і статусу суддів, а також організовують спільні науково-практичні конференції, семінари та круглі столи та інші, в тому числі публічні, заходи для обговорення актуальних питань застосування законодавства. Вища рада правосуддя бере на себе обов’язок щодо створення умов для проходження студентами, аспірантами, докторантами, науковими та науково-педагогічними працівниками Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого навчальної, науково-дослідної, переддипломної практики та збору матеріалів для підготовки наукових робіт. Зі свого боку виш надає можливість членам Вищої ради правосуддя брати участь у навчальному процесі.