Університет урочисто проводжає в самостійне життя 1250 магістрів, серед яких перші випускники факультету адвокатури

04-03-2019, 09:18

Урочисті збори, присвячені випуску юристів-магістрів Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, Слідчо-криміналістичного інституту, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету, фінансово-правового факультету та факультету адвокатури, відкрив ректор Університету В.Я.Тацій: «За п’ять із половиною років ви пройшли складний, але захоплюючий шлях, здобули практичні навички й уміння та теоретичну базу, яка дозволить продовжувати професійне навчання впродовж усього життя. Професія, яку ви здобули, відкриває широкі можливості, але водночас накладає велику відповідальність. Юристи мають утверджувати в суспільстві справедливість і право, захищати права, честь і гідність всіх громадян України. Ми будемо раді знову вітати вас в Університеті, адже ви назавжди залишитеся частиною великої університетської родини».

Привітали випускників директор Департаменту науки і освіти Харківської державної облдержадміністрації, Л.Г. Карпова та голови атестаційних комісій  О.М. Ярошенко та К.В. Гусаров.

Батьки випускників подякували професорсько-викладацькому складу Університету й підкреслили, що вони пишаються тим, що їхні діти отримали дипломи найкращого ЗВО країни. Дехто з них таким чином продовжив професійну династію.

На адресу ректорату і викладачів Університету прозвучали теплі слова вдячності від випускників. Вони подарували альма матер багатофункціональне обладнання, книжки та картини українських художників.

Магістри поклали квіти до пам’ятника викладачам, працівникам та студентам вишу, які загинули у Другій світовій війні.

Перший випуск магістрів відбувся на факультеті адвокатури. На церемонії вручення дипломів декан К.Є. Соляннік привітав молодих колег із тим, що всі вони увійшли до історії факультету і побажав не зламатися під товщою рутинної бюрократичної роботи. Костянтин Євгенович зазначив, що перший випуск виявився надзвичайно успішним, адже 56 із 144 магістрів отримали дипломи «з відзнакою».