Університет увійшов до складу правління Глобальної асоціації дослідників бізнесу і прав людини

28-05-2019, 16:02

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого увійшов до складу правління Глобальної асоціації дослідників бізнесу і прав людини: https://bhrscholarsassociation.org/governance/. Університет представлятиме Олена Уварова, голова Міжнародної лабораторії бізнесу і прав людини Університету.

Глобальна асоціація дослідників бізнесу і прав людини (BR2R) була заснована Майклом Санторо (Школа Бізнесу Leavey в Університеті СантаКлара, США) і Анітою Рамасастрі (Школа права Вашингтонського Університету, США, членкиня Робочої групи ООН з бізнесу і прав людини) як незалежна організація, що ставить за мету вивчення питань бізнесу і прав людини в різних регіонах світу, підвищення обізнаності громадськості й професійної спільноти у цій сфері, розробку й реалізацію спільних проектів. Сьогодні Асоціація об’єднує дослідників з 46 країн світу.

Запрошення до правліня стало продовженням співпраці між Університетом і Глобальною асоціаціацією, яка розпочалася з участі Майкла Санторо й Аніти Рамасастрі у ІІ Харківському міжнародному юридичному форумі минулого вересня.