Університет та Асоціація випускників підписали меморандуми з Національною асоціацією адвокатів України та Радою адвокатів Харківської області

19-12-2014, 17:24
У заході взяли участь: від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого − ректор В.Я.Тацій; від ВГО «Асоціація випусків» − перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш та відповідальний секретар А.О.Булгаков; від Національної асоціації адвокатів України − голова організації Л.П.Ізовітова, від Ради адвокатів Харківської області − голова В.В. Гайворонська; а також представники студентського самоврядування Університету та студенти.
Відкрив захід ректор В.Я.Тацій. Василь Якович поздоровив Л.П.Ізовітову і  В.В.Гайворонську з професійним святом − Днем Адвокатури України і зазначив, що невипадково свято співпадає зі святом Святого Миколая, який також є захисником людей. Ректор висловив вдячність Асоціації випускників за пошук нових партнерів та гостям за згоду на співпрацю та підписання документу.
В.Я.Тацій відзначив, що, підписавши меморандуми,  розпочато спільно з Національною асоціацією адвокатів України спеціальний напрям підготовки в Університеті − юристів для адвокатури, і механізм реалізації наразі випрацьовується. Також важливо, що студенти зможуть відчути реальний обсяг робіт, перевірити свої знання, здібності, зрозуміти обсяг знань, який треба мати.
Текстом меморандумів передбачено спільну реалізацію конкурсу з стажування та працевлаштування кращих студентів Університету в адвокатських фірмах та організаціях України.
Учасники заходу під час виступів підтримали ідею подальшої спільної співпраці.
Л.П.Ізовітова також зазначила, що для неї, як для випускниці Університету дуже приємно  співпрацювати з альма-матер: «Навіть сльози на очах. Тут працював мій чоловік (першим деканом 4-го факультету), вчилися мої діти і навіть зараз − онука».
Після підписання документів в актовій залі на урочистому зібранні адвокатів з нагоди професійного свята − Дня Адвокатури України, відповідно до рішення вченої ради та наказу ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за внесок у розвиток юридичної освіти та науки, популяризацію юридичної професії, сприяння у реалізації статутних завдань та з нагоди професійного свята − Дня Адвокатури України, Почесною відзнакою «Орден Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» ІІІ ступеня  вручено Л.П.Ізовітовій.