Університет став майданчиком проведення тренінгу Міністерства освіти і науки України для розробників тестових завдань єдиного фахового вступного випробування до магістратури за правничими спеціальностями

05-04-2019, 14:53

5-6 квітня в Університеті триває навчання з основ тестології для майбутніх розробників другого блоку єдиного фахового вступного випробування, тесту з восьми базових правничих дисциплін, що включає конституційне право України, адміністративне право України та адміністративне судочинство в України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право України, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини.

Тренером заходу став Сергій Мудрук – президент міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа», яка вже понад чотири роки співпрацює з Міністерством освіти і науки України в контексті забезпечення незалежних тестувань для вступу в магістратуру за правничими спеціальностями.

Тренінг зібрав представників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Запорізького національного університету.

Навчання складається з теоретичної та практичної частин. Зокрема, слухачі ознайомляться з основами психометрії, видами тестувань, структурою тестового завдання тощо.

Навчені спеціалісти отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації й у подальшому залучатимуться до розробки та рецензування тестових завдань із восьми базових правничих дисциплін.