Університет святкував випуск магістрів

27-06-2015, 14:09

26-27 червня відбулися урочисті збори, присвячені випуску юристів-магістрів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Головний для випускників захід проходив у Палаці студентів Університету за участю численних гостей. За традицією захід розпочав з вітального слова ректора Університету В.Я.Тація, який поздоровив випускників: «Це дійсно урочисте свято. Ви стали випускниками кращого юридичного вузу України, вузу, який знає вісь світ. І коли ми пишаємося високими оцінками в дійсно об’єктивних рейтингах, то розуміємо, що це заслуга не тільки наша, скільки ваша – наших випускників. Адже по тому, як ви йдете дорогою життя, як ви слугуєте своєму народу і своїй державі, судять і про нас».

Василь Якович зазначив: «Отримавши дипломи, ви будете працювати на відповідальних посадах. Бувають різні ситуації, коли треба проявити мужність, принциповість. Однак не забувайте – від кожного вашого рішення, яким би воно не було, залежить доля людини», – та побажав знайти гідне застосування отриманим за роки навчання у вузі академічним знанням та практичним навичкам.

«Робити так у своєму житті, що би вами пишалися рідні та близькі, які гордилися би, тем, що вони виховували дійсно справжніх українців. Старше покоління вибороли незалежну державу – ваша задача зберегти її», − побажав також усім присутнім В.Я.Тацій.

Привітали випускників із закінченням найкращого юридичного визу країни та висловили найщиріші побажання почесні гості: начальник Управління Служби безпеки України в Харківській області О.В.Пивовар; перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Т.В.Зятєва; заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області Ю.А.Мосійчук; начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Ю.В.Георгієвський; заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області А.Ю.Сидоренко; начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Харківській області В.В.Остапенко; заступник прокурора Харківської області О.В.Мельник; заступник начальника слідчого управління ГУ МВС України в Харківській області О.Ф.Ахтямов; голова ДЕК № 47, професор кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Університету Б.М. Головкін.

Від батьків випускників подякували професорсько-викладацькому складу Університету полковник П.Н.Лаврик; декан факультету навчання іноземних громадян Харківського Національного університету радіоелектроніки М.А.Омаров; ветеран МВС, полковник міліції М.М.Стрілець; В.А.Іваницький.

На адресу ректорату та викладачів Університету пролунали теплі слова вдячності за набуті знання, за всебічну підтримку і розуміння, і, звичайно, за терпіння від випускників В.Чуєнко (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України), А.Кизим (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України), С.Аддо (господарсько-правовий факультет), Н.Бондар (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України), Т.Чумаченко (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України), Н.Дубневич (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України).

Випускники поклали квіти до пам’ятника викладачам, працівникам та студентам вишу, які загинули у Другій світовій війні.

Ступінь магістрів отримали 2050 студентів.