Університет радо приймав випускників українських шкіл та їхніх батьків

02-03-2019, 17:30

День відкритих дверей, що проходив за активної участі Ліги студентів Асоціації випускників, вкотре підтвердив той факт, що Університет міцно тримає позиції лідера вищої юридичної освіти.

Гості оглянули ярмарок-презентацію інститутів і факультетів та поспілкувалися з їхніми представниками. Далі вони зустрілися з проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем і відповідальним секретарем приймальної комісії В.А.Козаком.

Ю.Г.Барабаш розповів про історію та структуру Університету, а також про співпрацю з органами правопорядку, юстиції, юридичним бізнесом тощо. «Незважаючи на досить поважний вік – понад два століття – Університет не стоїть на місці: з’являються нові спеціалізації, напрями, освітньо-професійні програми», – зазначив він. Проректор також зупинився на міжнародній співпраці вишу й можливості паралельного навчання за магістерськими програмами двох і трьох дипломів у Литві та Франції.

Відповідальний секретар приймальної комісії В.А.Козак звернув увагу присутніх на те, що в розділі «Вступникам» офіційного сайту Університету для зручності користувачів правила прийому на 2019/2020 продубльовані в більш зрозумілому й конкретизованому вигляді інформації приймальної комісії, й ознайомив із ключовими моментами цьогорічної вступної кампанії. Наприкінці зустрічі слухачі мали змогу поставити спікерам запитання.

Насамкінець на учасників Дня відкритих дверей чекали екскурсії до музею криміналістики, навчально-бібліотечного комплексу та гуртожитку Університету.

Більше фото: http://nlu.com.ua