Університет приймав III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

12-02-2019, 15:03

Із вітальним словом виступив проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.Г.Барабаш, який зазначив, що Університет дає всі можливості для того, щоб стати не лише висококваліфікованим спеціалістом, а й всебічно розвиненою особистістю. Він додав, що виш тісно співпрацює зі школами Харківської області, зокрема, домагає у підготовці учнів до участі в IV етапі олімпіади й конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук.

Учасників також привітали завідувач Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» І.В.Кротова, голова журі олімпіади завідувач кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого К.В.Гусаров і заступник завідувача Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» В.П.Сидорчук.

До програми олімпіади входить виконання обов’язкових завдань та методичні заходи для керівників команд.

Для учасників передбачена екскурсія Університетом, до музею криміналістики, навчально-бібліотечного комплексу та Палацу студентів.

Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті Університету та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 15 лютого 2019 року (після 16:00), остаточні результати – на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації і КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 22 лютого 2019 року.