Університет отримав кубок за ІІІ місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

21-06-2019, 14:53

Спартакіада проходила упродовж 2018–2019 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів III– V рівнів акредитації Харківської області. У фіналі взяли участь 375 команд, 3676 студентів з 27 закладів вищої освіти.

Від Університету на цих змаганнях взяли участь 24 команди з різних видів спорту. Загальнокомандне місце підраховувалось за виступами кращих 15 команд.  Переможцями та призерами в командному заліку за 2018 – 2019 н. р. стали:

1 місце – збірні команди Університету з волейболу (чоловіки), боротьби самбо, шахів;

2 місце – збірні команди Університету з боротьби дзюдо, вільної боротьби, плавання;

3 місце – збірні команди Університету зі спортивного орієнтування, з греко – римської боротьби, тхеквондо.

У підсумку Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого посів ІІІ загальнокомандне місце серед усіх ЗВО Харківської області.

20 червня в Харківській обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців та призерів загальнокомандного заліку. Церемонію проведено заступником голови Харківської обласної державної адміністрації А.В.Бабічевим, директором департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Л.Г.Карповою, керівником відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області, ректором Харківської державної академії фізичної культури О.Ю.Ажиппо.