Університет отримав диплом лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Інноваційні засоби навчання, програми, проекти та рішення для впровадження в систему освіти» на Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

24-10-2014, 17:08

21-23 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася VI Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 605-р виставці «Інноватика в сучасній освіті» надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні у 2014 році.

Міжнародний Освітній Форум – є масштабною подією для освітньої галузі України, який пропонує усім відвідувачам ознайомитися з інноваційними досягненнями національних і закордонних навчальних закладів, переглянути експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання, програм та рішень для освіти, відвідати науково-практичні конференції, семінари, презентації, а також прийняти участь у тематичних конкурсах для закладів освіти, наукових установ та підприємств.

Учасниками наукового форуму стали 560 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Австрії, Словаччини та ін.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є постійним учасником виставки. У цьому році вуз отримав диплом лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Інноваційні засоби навчання, програми, проекти та рішення для впровадження в систему освіти».