Університет запросив у гості українських школярів та їхніх батьків

29-02-2020, 13:35

Національний юридичний Університет імені Ярослава Мудрого зустрів весну Днем відкритих дверей.

Свято проходило за активної участі Ліги студентів Асоціації випускників.

Гості отримали змогу ознайомитися із ярмарком-презентацією інститутів/факультетів, із сучасною юридичною літературою видавництва «Право», подивитися відеоматеріали про Університет, поспілкуватися з керівництвом вишу, його структурних підрозділів, дізнатися про діяльність відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності, органів студентського самоврядування тощо.

Майбутні вступники із задоволенням оглянули виставку «Юний криміналіст». Школярам продемонстрували вміст слідчої валізи, способи відшукання відбитків пальців рук на різних поверхнях. Учні із цікавістю самостійно виявляли сліди пальців рук за допомогою дактилоскопічних порошків. Представники кафедри розповіли про ідентифікацію людини за ознаками зовнішності, процедуру складання фоторобота, а також правила огляду куль, гільз і слідів пострілу на місці події. Абітурієнтам продемонстрували висновки судових експертиз щодо дослідження слідів ніг, взуття, шкарпеток, панчіх, слідів транспортних засобів, замикальних та контрольних засобів та ін.

Для учасників свята були організовані вікторини та розіграші призів за найпопулярнішу фотографію на сайті заходу та в соціальних мережах.

Паралельно відбулася загальна зустріч із проректором з навчальної роботи Юрієм Барабашем, відповідальним секретарем приймальної комісії Вадимом Козаком, директорами інститутів та деканами факультетів.

Проректор Юрій Барабаш розповів про структуру Університету й особливості спеціалізації кожного навчального структурного підрозділу, організацію навчання, заходи з працевлаштування випускників та найкращу серед ЗВО держави матеріально-технічну базу. Юрій Григорович звернув увагу на те, що навчальний процес у виші забезпечують співробітники понад 40 кафедр, які мають значний досвід не лише викладання та наукової роботи, а й практичної діяльності в органах судової влади, охорони правопорядку, адвокатурі тощо. Проректор також зупинився на широких міжнародних зв’язках вишу, завдяки яким успішно діють програма академічної мобільності та магістерські програми двох і трьох дипломів.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вадим Козак ознайомив майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків із ключовими моментами цьогорічної вступної кампанії. Він акцентував увагу присутніх на тому, що на сайті приймальної комісії можна знайти найактуальнішу й найповнішу інформацію щодо набору. Для зручності користувачів правила прийому на 2020/2021 навчальний рік продубльовані в більш зрозумілому й конкретизованому вигляді інформації приймальної комісії. Наприкінці зустрічі слухачі мали змогу поставити спікерам запитання.

Під час екскурсій навчально-бібліотечним комплексом, Палацом студентів, музеєм криміналістики, навчальними корпусами та гуртожитками абітурієнти побачили на власні очі високий рівень науково-технічної бази та комфортні побутово-житлові умови, створені в Університеті.