Університет запропонував нові освітні можливості для учнів криворізьких шкіл

12-12-2019, 16:09

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого підписав Меморандум про співробітництво із  Криворізькою спеціалізованою школою № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов, а також Криворізькими загальноосвітніми школами І-ІІІ ступенів №41 і №61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, які спеціалізуються на підготовці дітей в галузі «Право». Під час зустрічі делегації Університету з керівниками шкіл та представниками виконкому м. Кривого Рогу в загальноосвітній школі №41 був відкритий клас Ярослава Мудрого, до якого передано спеціальну літературу та інший навчальний матеріал.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого  представили директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Володимир Маринів та доцент кафедри кримінального процесу Михайло Карпенко.

Знакову церемонію підтримали вокалісти Палацу студентів Університету Заслужений артист України Віталій Лашко та студентка 3 курсу факультету адвокатури Марина Найдьонова.

У межах програми заходів відбулася олімпіада з права, у якій взяли участь понад 170 учнів 10-11 класів з усіх шкіл м. Кривого Рогу.