Університет залучає найкращий світовий досвід викладання

21-05-2019, 13:34

16-17 травня проходив заключний вокшоп у рамках спільної сертифікатної програми «InnovationsJustice and Legal Tech», яка проводилася Civil Resolution Tribunal (British Columbia, Canada) та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого за підтримки програми USAID «Нове правосуддя». Ця програма стала унікальною можливістю для майбутніх правників ознайомитися з зарубіжним досвідом упровадження інновацій у правовій сфері та набути ключових компетенцій, якими повинні володіти професійні юристи для ефективного застосовування новітніх технологій у різноманітних галузях юридичної практики. 

Впродовж листопада 2018 року – травня 2019 року студенти мали змогу прослухати курс лекцій із найактуальніших питань застосування інформаційних технологій у юридичній практиці, їхнього впливу на сучасний стан доступності правосуддя, технології онлайн урегулювання спорів тощо. Особливо цінним стало те, що навчальна програма містила й академічні модулі, й була зорієнтована на набуття слухачами практичних навичок, зокрема у таких сферах: project management, process mapping, legal know ledge engineering, ODR тощо. Практичний компонент також включав ознайомлення з практикою першого у Канаді онлайн суду з розгляду цивільних справ Civil Resolution Tribunal (CRT), досвід якого є унікальним для України і світу. У заключному воркшопі, окрім слухачів програми, взяли участь також викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, для них цікавою була не лише тема заняття, а й інтерактивні методики викладання, що використовувалися у цей час.

За результатами завершення програми її слухачі отримали сертифікати, а між співорганізаторами було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю та продовження програми наступного року з залученням ширшого кола українських та канадських спеціалістів.