Університет долучився до заходів Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, присвячених Всесвітньому Дню науки

13-11-2018, 09:25
10 листопада 2018 року за ініціативи та за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної у Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва відбувся V Міжвузівський науковий квест “Пошуки скарбів науки” за участі 23 команд із закладів вищої освіти Харкова. Команда Університету у складі студентів факультету адвокатури Дар’ї Хайрулліної, Анни Ярової, Данила Лягуша, Ліани Федосової, Дар’ї Черкашиної  успішно виконала всі завдання, проявила знання у галузях хімії, геології, медицини, географії, зоології та довела, що наші студенти є ерудованими у різноманітних галузях науки.
Також голова Ради молодих вчених Університету, асистент кафедри державного будівництва А.О. Муртіщева взяла участь у створенні Радою молодих вчених при Харківський обласній державній адміністрації ландшафтної композиції «Знання і нескінченність», присвяченої Всесвітньому дню науки і 100-річчю НАН України.