Університет гостинно відчинив свої двері перед українськими старшокласниками та їхніми батьками

17-11-2018, 12:23
День відкритих дверей проходив за активної участі студентського самоврядування та Ліги студентів Асоціації випускників.
Гості отримали змогу відвідати ярмарок-презентацію інститутів/факультетів, подивитися відеоматеріали про Університет, поспілкуватися з керівництвом вишу, його структурних підрозділів, ознайомитися з діяльністю органів студентського самоврядування та Юридичної клініки.
Паралельно відбулася загальна зустріч із проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем, відповідальним секретарем приймальної комісії В.А.Козаком, директорами інститутів та деканами факультетів.
Зі вступним словом до присутніх звернувся проректор Ю.Г.Барабаш: «Я вдячний, що ви знайшли час і завітали до провідного закладу вищої юридичної освіти України, який має понад 200-річну історію. За всіма показниками Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого посідає перше місце серед українських вишів, що готують правників. Університет постійно розвивається, реагуючи на потреби ринку праці. Зокрема, сьогодні здійснюється підготовка затребуваних фахівців в галузях права інтелектуальної власності та медіа права». Юрій Григорович ознайомив зі структурою Університету, організацією навчального процесу, досягненнями вишу та розповів про умови навчання, проживання та дозвілля. Він також зупинився на міжнародних зв’язках ЗВО, програмах двох і трьох дипломів й академічної мобільності, завдяки яким у випускників Університету з’являється можливість досягти кар’єрного успіху не лише в Україні, але й за кордоном.
Відповідальний секретар приймальної комісії В.А.Козак ознайомив присутніх з особливостями прийому 2019 року та звернув увагу абітурієнтів на те, що найповнішу й найактуальнішу інформацію щодо умов вступу незабаром можна буде знайти на офіційному сайті Університету у розділі «Вступникам». Наприкінці зустрічі школярі та їхні батьки мали змогу отримати вичерпні відповіді на запитання, що їх найбільше турбують.

Під час екскурсій навчальними корпусами, гуртожитками, навчально-бібліотечним комплексом, аудиторним фондом, закладами харчування, спортивно-оздоровчими комплексами, культурно-просвітницьким центром, абітурієнти побачили на власні очі високий рівень науково-технічної бази та комфортні побутово-житлові умови, створені в Університеті.